Payanda

Beton direklerimiz kendi tesislerimizde profosyonel ekip ve tam otamatik makinalarımız ile hiçbir şekilde kum ve benzeri harç malzemeleri kullanılmadan sadece kalsit tozu ve mıcırının yani toz parçacıklarıyla üretilmektedir.

Direklerimizde 4 adet 6'lık nervürlü inşaat demiri standarttır. Etriye olarak 10 cm çapında 4mm kalınlığında çelik çember kullanılmaktadır. Standartları devamlı olarak testleri yapılmaktadır.

Amacımız Kaliteyi ve Dayanıklığı Ucuza Üretmektir.

200 cm Boyundaüretilen payandalarımız 2,45 cm eğik, 2,45 cm düz, 200 cm düz direklerimizin arazi montajında her 10 metrede ve köşelerde çift taraflı destek amaçlı kullanılmaktadır.İçerisinde 4 Adet 6'lık demir salma olarak üretilmektedir.

HEMEN ARA

Çanakkale Biga Çan Bayramiç Yenice Ezine Eceabat Gelibolu Gökçeada Bozcaada Ayvacık Bandırma Gönen Manyas Karacabey Susurluk Lapseki Çardak Karabiga Geyikli


Çanakkale biga da tel çit beton direk örgülü tel pvc tel dikenli tel jiletli tel panel çit fabrika, fidanlık,sosyal tesis,kamu alanları,hayvancılık,halı sahalar,yazlıklar,şantiyeler,tarla ve arazilere tel çit uygulaması yapılmaktadır.

© 2008 Tüm Hakları Saklıdır

ÖZTÜRK TEL    /   Bizi Hemen Arayabilirsiniz