Beton Direk

Beton direkli sistemde Beton çit direkleri üzerinde kendi markamızın olduğu 10x12cm ebatlarında, 4 adet 6mm nervürlü demirli, 7 adet 4mm etriyeli, kuru döküm sistemi ile dökülen yaklaşık 55kg aralığındaki kendi üretimimiz olan direkler 3 mt aralıklar ile 50cm leri tarafımızdan delinen 30x50cm çapındaki çukurlara arazide tarafımızca hazır edilen beton ve taş yardımı ile betonlanacaktır. Her 10 direkte bir ve köşelerde çift taraflı destek payandaları konulacaktır.

Beton direkleri dikim işlemi tamamlandıktan sonra 3 sıra 2,5mm et kalınlığında sıcak daldırma galvanizli gergi telleri direklere gerilerek sabitlendikten sonra istenilen göz aralığında, istenilen et kalınlığında, genelde 150cm yüksekliğinde sıcak daldırma galvanizli veya pvc kaplı örgülü teller direklere ve gergi tellerine sabitlenmektedir. Direğin En üst kısımına  3 sıra dikenli tel veya 45cm lik düzlemsel yada helezonik jiletli teller çekerek çit işi tamamlanmaktadır.  Bu sistemin toprak üzeri olan yüksekliği 200cm dir.

HEMEN ARA

Çanakkale Biga Çan Bayramiç Yenice Ezine Eceabat Gelibolu Gökçeada Bozcaada Ayvacık Bandırma Gönen Manyas Karacabey Susurluk Lapseki Çardak Karabiga Geyikli


Çanakkale biga da tel çit beton direk örgülü tel pvc tel dikenli tel jiletli tel panel çit fabrika, fidanlık,sosyal tesis,kamu alanları,hayvancılık,halı sahalar,yazlıklar,şantiyeler,tarla ve arazilere tel çit uygulaması yapılmaktadır.

© 2008 Tüm Hakları Saklıdır

ÖZTÜRK TEL    /   Bizi Hemen Arayabilirsiniz